Czech English

< návrat zpět

Vrh B

*12.3.2016

narodilo se 11 štěňátek - 7 psů a 4 fenky

 Všichni pejsci i fenečky z vrhu B mají své nové rodiny !

matka: Fera Stěžovská zahrada - mám s ní složené zkoušky : BH, ZVV1, SPr2 a je připravena na ZVV2. Je úspěšná i na závodech, co se týká exteriéru, tak je vždy výborná, má Vítěze třídy a na MVP CAJC, BOJ... Je to fena velmi temperamentní, kontaktní, lehce motivovatelná, razantní obranářka, neúnavná aportérka a v pachových pracích vyniká klidem při vypracování a přesností. RTG DKK/DLK 0/0, 0/0
Její rodiče jsou ...
o: ILAN vom Kirschental (Zkoušky:ZPS1, ZVOP,BH, SchH3, IPO3, FPr3,ZVV3, FH2, Soutěže:Přebor CACT dle IPO FH, účast na VS pro MR stopařů a MS FCI, Výstavy:Výborný 1; KRAJSKÝ VÍTĚZ; OBLASTNÍ VÍTĚZ )
m: CHrista Hartis Bohemia ( BH, ZM, ZVV2, IPO3, SchH1 , Výstavy: Výborná, Vítěz třídy )

Otcem štěňat je Brendon Sherak, pes kterého jsem si vybrala na základě toho, že ho osobně znám, líbí se mi jeho práce a preciznost, razance a pevnost zákusů při obranách a lehká ovladatelnost. Závodí v kategorii IPO3 , na výstavách vždy výborný , zkoušky: BH, ZVV1, Spr 1, Spr 2, Spr 3, IPO 1, IPO 2,IPO 3, RTG DKK/DLK 0/0, 0/0 . Tady jsou jeho stránky www.brendonsherak.estranky.cz

 Vrh B  

Co se týká povahy obou rodičů, tak jsou to skvělí vyrovnaní společníci, jak do rodiny, tak pro jednotlivce, jsou ochotni ke každé práci a velmi lehce se učí. Nemají problémy s cizími lidmi, psy ani zvířaty.

Štěňátka do nových domovů odcházejí odčervená, očkovaná s malým balíčkem. Nabízím plný chovatelský servis včetně pomoci s výstavami, výcvikem či výběrem krmiva.